Nasi partnerzy:

Odwiedziło nas:

Dzisiaj:7
Ogólnie:129094
Mostly Cloudy

0°C

Witkowo

Mostly Cloudy

Humidity: 93%

Wind: 8.05 km/h

  • 26 Jan 2015

    Cloudy 1°C -1°C

  • 27 Jan 2015

    Snow 3°C 1°C

wspierają nas:

Portal Strażaków - STRAŻACKI.PL

Zderzenia Matiza z drzewem

W dniu 24.01.2015r o godzinie 14.54 SKKP w Gnieźnie wpłynęła informacja o wypadku drogowym w Witkowie na ul. Wrzesińskiej. Z informacji wynikało że pojazd osobowy uderzył czołowo w drzewo. Dyżurny zadysponował dwa zastępy JOT Witkowo oraz jeden z JRG Gniezno.

 

 

 

 

Czytaj więcej: Zderzenia Matiza z drzewem

Niebezpieczny wypadek przed Mielżynem! Połamane drzewa, zerwane dachówki

W dniu 10.01.15r nad gminą Witkowo, zaczął wiać porywisty wiatr. Strażacy z OSP Witkowo interweniowali 7 razy do usuwania skutków wichury i miejscowych zagrożeń zadysponowane były wszystkie siły i środki jakimi dysponuje straż z Witkowa ( powalone drzewa, zerwane dachówki wypadek drogowy).

 

 


Czytaj więcej: Niebezpieczny wypadek przed Mielżynem! Połamane drzewa, zerwane dachówki

Dachowanie na drodze Witkowo-Powidz

W dniu 04.01.2015 r. o godzinie 13.39 do SKKP w Gnieźnie wpłynęła informacja o wypadku drogowym. Z informacji wynikało, że samochód osobowy dachował z trzema osobami w środku w tym znajdowało się dziecko dziesięciomiesięczne. Do zdarzenia DOP zadysponował 2 zastępy z JOT Witkowo oraz 1 zastęp z JRG Gniezno.

 

 

 

 

Czytaj więcej: Dachowanie na drodze Witkowo-Powidz

Wypadek z udziałem dwóch osobówek

W dniu 09.01.2015r o godzinie 16.14 SKKP w Gnieźnie wpłynęła informacja od ZRM o wypadku drogowym w miejscowości Witkówko. Z informacji wynikało że zderzyły sie dwa samochody osobowe, którymi podróżowały cztery osoby w tym małe dziecko. Dyżurny zadysponował dwa zastępy JOT Witkowo.

 

 

 

Czytaj więcej: Wypadek z udziałem dwóch osobówek

Pożar widziany z okna

3 stycznia o godzinie 2.54  wpłynęło zgłoszenie o pożarze w pobliżu domu jednorodzinnego na ul. Czerniejewskiej osoba zgłaszająca nie potrafila okreslić co sie pali ponieważ widziała pożar z znacznej odległości z okna swojego mieszkania. Dyżurny SKKP w Gnieźnie natychmiast zadsponował 2 wozy gaśnicze z JOT Witkowo oraz jeden z JRG Gniezo.

 

 

 

 

Czytaj więcej: Pożar widziany z okna

Podkategorie