Nasi partnerzy:

Odwiedziło nas:

Dzisiaj:3
Ogólnie:210985

wspierają nas:

Portal Strażaków - STRAŻACKI.PL

Kolizja z dzikiem

IMG 20160724 043110Przed godziną 4 rano 24 lipca zostajemy zadysponowani jednym zastępem ratowniczym do miejscowości Małachowo gdzie miało miejsce zdarzenie z udziałem samochodu osobowego i dzika. Na szczęście żaden z podróżujących pojazdem nie wymagał pomocy medycznej. Na czas trwania działań ruch na tym odcinku drogi odbywał się wahadłowo.

 

 

 

Wypadek i pożar zboża na pniu

IMG 20160721 14293721 lipca interweniowaliśmy dwa razy. Najpierw po godzinie 13 zastęp ratowniczy udaje się przed wjazd na teren OW w Skorzecinie gdzie wypadkowi uległ motocyklista a jego maszyna zatrzymała się w pobliskim rowie. Poszkodowany zostały przetransportowany do szpitala.


Godzinę później udajemy sie cieżkim zastępem do miejscowości Mierzewo gmina Niechanowo gdzie płonie zboże na pniu. Zagrożonych jest ponad 10ha. Ostatecznie spaleniu uległo ok 2ha, Na miejscu działały OSP Niechanowo, OSP Witkowo, OSP Jarząbkowo, PSP Gniezno.

 

Czytaj więcej: Wypadek i pożar zboża na pniu

Zadymienie nad myjnią

IMG 20160713 081607 W godzinach porannych dyspozytor PSK w Gnieźnie otrzymuje telefon od osoby postronnej, która to widzi zadymienie nad jedną z myjni na terenie Witkowa. Do zdarzenia dysponuje 4 zastępy straży pożarnej.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: Zadymienie nad myjnią

Obfite opady deszczu i zalane piwnice AKTUALIZACJA 15.07

IMG 20160714 031636Kilka minut przed północą 13 lipca, w trakcie trwajacych ulewnych deszczy, zostajemy zaalarmowani o zalanych posesjach na terenie miasta Witkowo. Do zdażenia wyjeżdżają dwa zastępy z Witkowa. Do pomocy przyjeżdżają druhowie z Wiekowa. Działania trwały do godziny 6.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: Obfite opady deszczu i zalane piwnice AKTUALIZACJA 15.07

Lądowanie Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Witkowie

11 lipca doszło do wypadku dwóch samochodów oraz osoby pieszej. Na miejsce został zadysponowany zastęp ratowniczo - gaśniczy z naszej jednostki, z JRG Gniezno, Zespół Pogotowia Ratunkowego oraz Policja.

Ze względu na ciężki stan poszkodowanej pieszej, ZRM podjął decyzje o wezwaniu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

 

 

 

 

Czytaj więcej: Lądowanie Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Witkowie

Podkategorie