Nasi partnerzy:

Odwiedziło nas:

Dzisiaj:8
Ogólnie:220196

wspierają nas:

Portal Strażaków - STRAŻACKI.PL

Tragiczny wypadek w Maleninie

27 września, zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w Maleninie. Na miejsce została też skierowana karetka z Witkowa, Policja oraz jeden zastęp z JRG Gniezno. Po przyjeździe na miejsce zastaliśmy pojazd osobowy który uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd został w znacznej części rozcięty na dwie części. W pojeździe znajdowała się osoba poszkodowana bez parametrów życiowych (fotel kierowcy z poszkodowanym znajdował się na tylnej kanapie pojazdu).

 

 

Czytaj więcej: Tragiczny wypadek w Maleninie

Pracowity dzień na terenie powiatu

14341721 1813410812224582 195154810 n

14 września 2016 r. na terenie naszego powiatu doszło to kilku powaznych zdarzeń wymagajacych inetrwencji służb ratowniczych. Pełne ręce roboty mieli również nasi druhowie.





Czytaj więcej: Pracowity dzień na terenie powiatu

Wypadek w Chłądowie, wzorowa postawa osoby postronnej!

W dniu 3 sierpnia przed godziną 6 rano doszło do wypadku drogowego w Chłądowie. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane zastępy ratownicze z OSP Witkowo, JRG Gniezno, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.
Po dojeździe pierwszy zastęp z OSP Witkowo zastał rozbity samochód osobowy  oraz osobę poszkodowaną  leżącą w rowie wypełnionym wodą.

   

Czytaj więcej: Wypadek w Chłądowie, wzorowa postawa osoby postronnej!

Pożar wędzarni

02W sobotę 3 września 2016r. przed godziną 16.00 zostaliśmy zaalarmowani o pożarze drewnianej szopki na posesji przy jednej z ulic Witkowa. Do zdarzenia udają się alarmowo dwa zastępy gaśnicze z naszej jednostki.

 

 

 

 

Czytaj więcej: Pożar wędzarni

Groźne wyładowanie atmosferyczne

Chwilę przed 21.00 31 lipca 2016 dwa zastępy OSP Witkowo oraz jeden z PSP Gniezno udają się alarmowo do miejscowości Folwark gdzie piorun uderzył w przyłącze energetyczne jednego z budynków gospodarczych. Na miejscu po rozpoznaniu sytuacji nie stwierdzono widocznych oznak pożaru przy pomocy pirometru i kamery termowizyjnej. Mieszkańcy odłączyli prąd przed naszym przybyciem. Wezwane pogotowie energetyczne zabezpieczyło miesce zdarzenia.

 

 

 

Podkategorie