Nasi partnerzy:

Odwiedziło nas:

Dzisiaj:6
Ogólnie:193635

wspierają nas:

Portal Strażaków - STRAŻACKI.PL

Pożar na OW w Skorzęcinie

CAM0122530 minut po północy 29 kwietnia 2016 zostajemy zaalarmowani o pożarze w domku letniskowym typu tramp na terenie OW w Skorzęcinie. Do zdarzenie dyżurny dysponuje łącznie 5 zastępów ratownicz-gaśniczych.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: Pożar na OW w Skorzęcinie

Uwięzione dziecko

CAM0121528 kwietnia 2016r. przed godziną 12.00 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Gnieźnie odebrał zgłoszenie o zatrzaśniętym dziecku w mieszkaniu na witkowskim osiedlu. Do zdarzenia zadysponował jeden zastęp ratowniczo-gaśniczy.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: Uwięzione dziecko

Zdarzenie drogowe - droga do Trzemeszna

Zaraz po powrocie z ćwiczeń 16.04.2016r. zostaliśmy powiadomieni o zdarzeniu drogowym na trasie Witkowo - Trzemeszno. Alarmowo wyjeżdża po jednym zastępie ratowniczo-gaśniczym z Witkowa, Trzemeszna i Gniezna. Na miejscu zastaliśmy zastęp OSP Kruchowo który wracał z ćwiczeń i najechał na całe zdarzenie, samochód osobowy na kołach po zderzeniu bocznym z drzewem, policję oraz ZRM. Ratownicy medyczni opatrzyli i przetransportowali do szpitala 2 osoby poszkodowane. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pomocy ZRM przy ewakuacji jednej poszkodowanej do karetki a w późniejszej fazie działań do wachadłowego kierowania ruchem oraz uprzątnięcia pozostałości pokolizyjnych.

Palił się licznik elektryczny w bloku

W dniu 23 kwietnia zostajemy zadysponowani do pożaru licznika energii elektrycznej na ulicy Gniźnieńskiej. Na miejscu okazało się że pali się licznik na ostanim (drugim) piętrze. Jeden z mieszkańców próbował ugasić pożar gaśnicą samochodową przez co spowolnił jego rozwój. Na ostaniej kondygnacji klatki panowało bardzo duże zadymienie.

 

 

 

Czytaj więcej: Palił się licznik elektryczny w bloku

Pożar na cmentarzu

DSC029929 kwietnia o godzinie 16.40 zostaliśmy zaalarmowani o pożarze na witkowskim cmentarzu. Do zdarzenia wyjechał jeden zastęp gaśniczy. Na miejscu zastano płonące pojemniki recyklingowe na odpady. Pożar ugaszano podając jeden prąd piany średniej w natarciu.

 

 

 

 

 

Podkategorie