Nasi partnerzy:

Odwiedziło nas:

Dzisiaj:109
Ogólnie:134505
Mostly Cloudy

6°C

Witkowo

Mostly Cloudy

Humidity: 70%

Wind: 12.87 km/h

  • 28 Feb 2015

    Partly Cloudy 6°C -1°C

  • 1 Mar 2015

    PM Showers 7°C 2°C

wspierają nas:

Portal Strażaków - STRAŻACKI.PL

Wypadek na drodze Witkowo-Września

W dniu 27.02.2015 roku o godzinie 6.09 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego na drodze Witkowo-Września.
Dyżurny Operacyjny Powiatu po przyjęciu zgłoszenia do zdarzenia wysłał samochód ratownictwa technicznego i samochód gaśniczy z Jednostki Operacyjno Technicznej  OSP Witkowo oraz jeden zastęp techniczny z JRG Gniezno.

 

 

Czytaj więcej: Wypadek na drodze Witkowo-Września

Zapaliła się drewniana konstrukcja dachowa

W dniu 21.02.2015r o godzinie 12.41 do SKKP w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze garażu w Witkowie. Z informacji uzyskanych było wiadomo że pali sie wewnątrz garażu o konstrukcji betonowej pojazd z niego został wyprowadzony. Dyżurny do zdarzenia wysłał dwa zastępy z Witkowa oraz jeden z Gniezna.

 


Czytaj więcej: Zapaliła się drewniana konstrukcja dachowa

Zderzenia Matiza z drzewem

W dniu 24.01.2015r o godzinie 14.54 SKKP w Gnieźnie wpłynęła informacja o wypadku drogowym w Witkowie na ul. Wrzesińskiej. Z informacji wynikało że pojazd osobowy uderzył czołowo w drzewo. Dyżurny zadysponował dwa zastępy JOT Witkowo oraz jeden z JRG Gniezno.

 

 

 

 

Czytaj więcej: Zderzenia Matiza z drzewem

Potrącony rowerzysta i samochód osobowy na drzewie

W dniu 01.02.2015r o godzinie 12.14 SKKP w Gnieźnie wpłynęła informacja o wypadku drogowym na drodze Witkowo-Trzemeszno. Z informacji wynikało że pojazd osobowy uderzył w rowerzystę a następnie w drzewo. Dyżurny zadysponował GBARt 429-85 Witkowo oraz GBARt 421-21 Gniezno.

 

 

 

 

Czytaj więcej: Potrącony rowerzysta i samochód osobowy na drzewie

Niebezpieczny wypadek przed Mielżynem! Połamane drzewa, zerwane dachówki

W dniu 10.01.15r nad gminą Witkowo, zaczął wiać porywisty wiatr. Strażacy z OSP Witkowo interweniowali 7 razy do usuwania skutków wichury i miejscowych zagrożeń zadysponowane były wszystkie siły i środki jakimi dysponuje straż z Witkowa ( powalone drzewa, zerwane dachówki wypadek drogowy).

 

 


Czytaj więcej: Niebezpieczny wypadek przed Mielżynem! Połamane drzewa, zerwane dachówki

Podkategorie